sobota, Styczeń 19, 2019

Porady dla inwestujących w nieruchomości w Kołobrzegu

Porady dla inwestujących w nieruchomości w Kołobrzegu

Planujesz zakup lub sprzedaż nieruchomości w Kołobrzegu? A może szukasz mieszkania do wynajęcia lub posiadasz lokal, który chcesz korzystnie wynajmować innym? W tego typu inwestycjach nieoceniona będzie pomoc biura nieruchomości. Dowiedz się dlaczego.

Choć obrót nieruchomościami wydaje się wielu osobom prosty i jasny, jest to tak naprawdę dość skomplikowany proces prawny wymagający dużej wiedzy oraz czasu. Warto ułatwić sobie zadanie związane z inwestycjami tego typu i skorzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości. Dla inwestorów w Kołobrzegu takie usługi oferuje m.in. doświadczone i renomowane biuro nieruchomości Freedom Kołobrzeg https://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro/kolobrzeg, należące do jednej z największej sieci biur nieruchomości w Polsce.

Potencjał lokalizacji jest ogromnie ważny na rynku nieruchomości

Na początku dowiedzmy się nieco o potencjale samego Kołobrzegu. Miasto posiada znakomitą lokalizację tuż nad morzem, dzięki czemu do lat stanowi popularne miejsce pobytowe turystów z Polski oraz z zagranicy, szczególnie z Niemiec. Wiele osób, widząc potencjał do inwestowania w mieszkania i domy w Kołobrzegu, coraz chętniej decyduje się kupno nieruchomości pod wakacyjny wynajem. Nie mniej intensywny jest tu obrót związany ze sprzedażą mieszkań i domów, a także wynajmu lokali na różne cele. Zamiast szukać nieruchomości na własną rękę, marnując czas na dojazdy, spotkania, wizyty w banku itd. warto zlecić tę pracę profesjonalistom z biura nieruchomości Freedom Kołobrzeg – specjalistom na lokalnym rynku.

Zaletą współpracy z biurem jest fakt, iż pracownicy świetnie znają się na lokalnym rynku nieruchomości. Posiadając ogromną bazę lokali mogą szybko zaproponować konkretnie dopasowane oferty. Zadaniem biura jest także bezpiecznie przeprowadzenie klientów przez cały proces kupna-sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. Podczas gdy samodzielne zarządzanie całym procesem zajmuje od kilku miesięcy do nawet pół roku, biura nieruchomości Freedom załatwiają sprawę średnio w ciągu 30 dni. Jeśli sprzedajesz mieszkanie lub dom – w cenie usługi biuro oferuje przygotowanie i promocję oferty Twojej nieruchomości, za co inne biura pobierają zazwyczaj dodatkowe prowizje.

Dobra reklama to klucz do szybkiej sprzedaży nieruchomości

Sieć biur nieruchomości Freedom nie utajnia swoich sposobów na skuteczne działania – a te są imponujące, bo to obecnie pond 3 tys. sprzedanych nieruchomości w naszym kraju. Pracownicy wiedzą, że dobry marketing i reklama oferty stanowi ponad połowę sukcesu. Zajmują się więc przygotowaniem atrakcyjnych zdjęć lokalu oraz opisu oferty językiem korzyści, który zachęca do obejrzenia nieruchomości przez potencjalnych klientów.

Zaintrygowany? Sprawdź ofertę biur nieruchomości Freedom na https://www.freedom-nieruchomosci.pl/.

Zaburzenia odżywiania – czym są i jak z nimi walczyć?

0
Zaburzenia odżywiania – czym są i jak z nimi walczyć?

Wiele osób kojarzy zaburzenia odżywiania tylko i wyłącznie z anoreksją oraz bulimią Tymczasem to tylko kilka z chorób, których podłożem jest psychika ludzka. Warto zatem zastanowić się jakie choroby występują oraz jak się przed nimi lub w ich trakcie bronić.

5 zalet korzystania z powiadomień push

5 zalet korzystania z powiadomień push

Marketing online ciągle się rozwija. Co rusz widzimy ciekawe rozwiązania i nowe narzędzia. Obecnie coraz bardziej popularne stały się powiadomienia push. Mają one bardzo duży wskaźnik skuteczności, dlatego szybko można zauważyć pierwsze efekty z ich instalacji.

Szybki i efektywny kontakt

Każda firma pragnie dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do klienta. Niestety ci z kolei, codziennie są zarzucani wieloma komunikatami, dlatego większość z nich zostaje zwyczajnie niezauważona. Wykorzystując powiadomienia push możemy to zmienić. Komunikaty są wyświetlane użytkownikom w czasie rzeczywistym. Ich przeważająca część zostaje odczytana, a jeśli sformułujemy ciekawy komunikat mamy także bardzo dużą szansę na konwersję.

Mało pracy, większy ruch

Stworzenie komunikatu i instalacja powiadomień push zajmuje niewiele pracy, szczególnie wtedy gdy korzystamy z wysokiej jakości narzędzi. Na stronie push-ad.com/pl znajdziemy specjalną możliwość  do zarządzania notyfikacjami push. Daje ona ogromne możliwości. Oprócz tego, że bez problemu stworzymy tam bazę klientów, którą będziemy mogli dowolnie zarządzać, zbudujemy także własne projekty powiadomień i sprawdzimy statystyki kampanii. Taki zbiór informacji pokaże nam, czy dotychczasowe działania były wystarczająco skuteczne, czy powinniśmy wprowadzić jakieś zmiany.

Zero formalności

Obecnie najwięcej problemów przy okazji działań w Sieci sprawiają ograniczenia związane ze zbieraniem danych osobowych. Powiadomienia push pozwalają ich uniknąć. Aby wyświetlić je użytkownikowi nie potrzebujemy jego danych, wystarczy aby sam zezwolił na dodanie się do listy odbiorców. Może to zrobić jednym kliknięciem.

Adblock im nie straszny

Wtyczka blokująca reklamy skutecznie uniemożliwia prezentację niektórych treści. Powiadomienia web push nie są traktowane jako reklamy, poza tym internauta dobrowolnie wyraził na nie zgodę, dlatego adblock w żaden sposób nie może ograniczyć wyskakującego okienka.

Lepsza relacja firma-klient

Jeśli użytkownik zgodzi się na otrzymywanie powiadomień push, oczekuje w zamian wartościowych treści. Zapewniając mu je oraz informując o promocjach i zachęcając do kontaktu zbudujemy trwałą relację z odbiorcą i wzbudzimy jego zaufanie.

Nowy Rok Nowe decyzje nowe mieszkanie

Nowy Rok Nowe decyzje nowe mieszkanie

Planujesz kupno nowego mieszkania, ale ciągle odwlekasz podjęcie ostatecznej decyzji. Tłumaczysz się brakiem czasu, lub wyszukujesz inne dziwne powody? Wykorzystaj zbliżający się koniec roku i podejmij właściwą decyzję i spełnij swoje marzenie o własnym mieszkaniu.

Złoto inwestycyjne

0
Złoto inwestycyjne

Złoto oraz jego wyjątkowy kolor nieodzownie kojarzy nam się z bogactwem. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukujących sposobów na inwestycję, decyduje się na zakup złota inwestycyjnego. Złoto inwestycyjne w postaci sztabek oraz monet stanowi doskonałą formę zabezpieczenia kapitału zarówno przed inflacją, jak i ryzykiem związanym z kryzysami gospodarczymi.

Czym jest złoto inwestycyjne?

Złoto inwestycyjne w formie fizycznej może zatem występować w postaci monet lub też sztabek. Każdy z tych produktów charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością metalu, ma nieograniczony nakład, często nie ma nominału, a zawartość kruszcu determinuje jego wartość. Z wyjątkiem niektórych monet bulionowych, nie mają one wartości kolekcjonerskich. Złoto inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT, więc można traktować je jako walutę, a nie jako surowiec.

Złote monety bulionowe

Złote monety bulionowe wybijane są w celach inwestycyjnych. Czasami nie mają zadeklarowanej wartości nominalnej, a zamiast nominału podana jest zawartość kruszcu, np. 1 uncja. Nakład monet bulionowych przeważnie nie jest ograniczony i zależy od popytu na dana monetę. Kupując takie monety nie płacimy dodatkowej premii za wartość kolekcjonerską gdyż są one wystandaryzowane i bite w dużych ilościach. Każda moneta posiada wybitą próbę, czyli zawartość złota oraz rok produkcji. W jakie monety bulionowe warto inwestować? Jeśli dopiero rozpoczynamy swoja przygodę z lokowaniem kapitału w złotych monetach, warto inwestować w te z nich, które są najbardziej popularne i rozpoznawalne. Ich wysoka rozpoznawalność sprawia, że cena jest najbardziej zbliżona do ceny giełdowej uncji złota, a więc również najbardziej korzystna podczas naszych zakupów. Decydując się na bardziej rzadkie monety bulionowe, musimy niestety zapłacić więcej w relacji do ceny giełdowej jednej uncji złota, głównie z powodu wyższych kosztów bicia przez mennice. Wśród najbardziej znanych monet bulionowych wymienia się Krugerrandy, Filharmoniki, Kanadyjskie Liście Klonowe oraz Australijskie Kangury.

Złote sztabki

Złote sztabki

Złote sztabki są najpopularniejszą oraz najprostszą formą inwestowania w fizyczne złoto. Występują w rozmiarach od 1g aż do 1kg. Istnieją sztabki o większych gramaturach, jednak ze względu na ich wysoką cenę, używane są przede wszystkim w rozliczeniach pomiędzy bankami. Najpopularniejsza na świecie waga sztabki złota to 1 uncja (31,1 g). Jest to idealny kompromis pomiędzy ceną złota w przeliczeniu na jeden gram oraz płynnością i funkcjonalnością.

Czy warto inwestować?

Zakup złota inwestycyjnego jest bardzo dobrym pomysłem na zabezpieczenie przyszłości swojej i swoich najbliższych. Inwestując w złoto na rynku polskim należy pamiętać, że cena zależy od dwóch, równie ważnych, czynników. Po pierwsze jest to cena kruszcu na światowych giełdach. Z racji bliskości geograficznej oraz podobnej strefy czasowej, wyliczając cenę złota w Polsce opieramy się głównie na giełdzie londyńskiej. Kolejnym czynnikiem jest kurs dolara amerykańskiego do złotówki, ponieważ notowania złota podawane są w amerykańskiej walucie.

Jak dbać o złoto?

Niezależnie od tego, czy kupujemy złoto w formie sztabek czy też monet, jedno jest pewne – musimy o nie dbać. Wszelkie zarysowania powierzchni czy też niedoskonałości będą natychmiast wykorzystywane przez kupujących do obniżenia ceny naszego złota. Dlatego warto jest trzymać sztabki w specjalnych CertiCardach, natomiast monety w specjalnych kapslach menniczych. Biorąc monety do ręki warto jest to robić w rękawiczkach, dzięki czemu unikniemy ich uszkodzenia.

Więcej na mennica-krakowska.pl

Mieszkanie z hipoteką – jak sprzedać

Mieszkanie z hipoteką – jak sprzedać

Życie potrafi zaskoczyć i z dnia na dzień może się zmienić nasza sytuacja.

Jakie nieruchomości sprzedają się najszybciej? Kawalerki, apartamenty, a może działki?

0
Jakie nieruchomości sprzedają się najszybciej? Kawalerki, apartamenty, a może działki?

Rynek nieruchomości ma się w Polsce całkiem nieźle, o czym świadczy wysoki popyt, ale i podaż mieszkań, domów, a nawet działek. Wiadomo jednak co konkretnie cieszy się największym zainteresowaniem wśród kupujących. Jakie nieruchomości sprzedają się więc najszybciej? Mieszkania, domy, a może działki?

Zregeneruj siły w Stanach Zjednoczonych USA

0
Zregeneruj siły w Stanach Zjednoczonych USA

Służbowy wyjazd do Stanów Zjednoczonych USA nie musi kojarzyć się wyłącznie z pracą. Możesz wykorzystać tą okazję i zwiedzić kilka bardzo ciekawych i atrakcyjnych miejsc. Jeżeli dysponujesz czasem, możesz zrobić sobie wakacje w pracy. Przedstawiamy kilka atrakcji turystycznych w Stanach Zjednoczonych, które warto zobaczyć. Nowe otoczenie pozwoli na chwilę oderwać się od życia codziennego i zregenerować siły.

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych USA

Żeby wyjechać do USA musimy mieć ważny paszport oraz wizę. Na wizę czekamy od około trzech do czterech tygodni. Kosztować ona nas będzie około 400 – 500zł. Żeby zwiedzić całe Stany Zjednoczone USA potrzebujemy na to około pół roku. Teren jest olbrzymi, a atrakcji mnóstwo. Na zwiedzanie parków narodowych należy poświęcić minimum dwa dni. Żeby zwiedzić dokładnie duże miasta jak np. Nowy Jork potrzebujemy około dwóch tygodni.

Stany Zjednoczone USA zajmuje czwarte na świecie miejsce pod względem powierzchni kraju. Wszystkich interesujących miejsc nie da się odwiedzić. Nie mniej jednak warto odwiedzić poniższe miejsca.

1. Nowy Jork. Najpopularniejsze miasto w USA, w którym znajduje się Statua Wolności. Możemy tutaj zobaczyć siedzibę ONZ, Metropolitan Museum of Art i New York City Hall. Znany jest także plac Time Square. Nowy Jork jest bardzo zaludniony. Istnieje tutaj mieszkanka kulturowa z całego świata. Miasto tętni życiem.
2. W Dakocie warto zobaczyć Górę Rushmore z wykutymi popiersiami czterech prezydentów Stanów Zjednoczonych.
3. Park Narodowy Yellowstone (najstarszy na świecie). Położony na terenach wulkanicznych, posiada liczne gejzery, gorące źródła, wodospady. Warto zobaczyć tutaj bogatą florę i faunę.
4. Las Vegas. Miasto rozrywki z ogromna ilością kasyn.
5. Wodospad Niagara. Jedno z najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych.
6. Wielki Kanion Kolorado.
7. Dzielnica Hollywood w Los Angeles tętniąca życiem filmowym i kinematografii.

Podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych USA każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno zwolennicy spokojnego odpoczynku, miłośnicy przyrody, jak i osoby rozrywkowe.

Korzystna umowa kredytu gotówkowego – co ma na nią największy wpływ?

0
Korzystna umowa kredytu gotówkowego - co ma na nią największy wpływ?

Zadłużenie na dodatkowe wydatki może okazać się jedynym rozwiązaniem, by móc bez problemu uporać się z narastającymi zobowiązaniami finansowymi. Kredyt gotówkowy zyskał już tak dużą popularność, że niemal co trzecia osoba posiadająca zobowiązanie, korzysta z gotówki uzyskanej w ten sposób. Chcesz przekonać się jak wybrać najlepszą umowę kredytową i co będzie miało wpływ na pożyczkę w największym stopniu? Zapewniamy, że w tym artykule postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, nurtujące przyszłych kredytobiorców.

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie w Warszawie?

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie w Warszawie?

Stołeczny rynek nieruchomości zapełnia się błyskawicznie kolejnymi to budynkami mieszkalnymi, gdzie można bez większych trudności kupić mieszkanie i rozpocząć swoją przyszłość w największym mieście Polski! Miejsca w stolicy jednakowoż zaczyna brakować – zwłaszcza w dzielnicach takich jak Wola, Śródmieście, Żoliborz. Miasto rozszerza się na boki, a osiedla mieszkalne są coraz mocniej wysunięte poza ścisły miejski interior. Gdzie szuka fajnych mieszkań w warszawie i co może być pomocne w tym, aby wybrać naprawdę świetne luksusowe nieruchomości w Warszawie w optymalnej lokalizacji?