Oferta kredytów hipotecznych jest coraz bardziej elastyczna i bardziej dostosowana do oczekiwań osób poszukujących własnego domu lub mieszkania. Niskie stopy kredytowe wpływają na obniżenie kosztów. M.in. dlatego jest to najlepszy czas na podjęcie decyzji o zakupie własnej nieruchomości i wybranie odpowiedniego kredytu. Poniżej możecie zapoznać się Państwo z informacjami z najnowszego raportu porównującego najlepsze kredyty hipoteczne.

Alior Bank proponuje poszukującym własnej nieruchomość kredyt na okres do 30 lat. Bank wymaga jedynie 10% własnego wkładu. Wniosek kredytowy rozpatrywany jest w 24h. W czasie trwania umowy kredytobiorca może skorzystać z 6 miesięcy wakacji kredytowych. Alior Bank zrezygnował z własnej prowizji za udzielenie kredytu, a marża została ustalona na 1,4%.

Największy bank w Polsce PKO BP przygotował natomiast ofertę elastycznego kredytu hipotecznego. Bank umożliwia wykorzystanie aż 25% kredytu na cel niezwiązany z zakupem nieruchomości. Podobnie jak w Alior Banku można uzyskać finansowanie do 90% wartości nieruchomości. PKO BP proponuje jednak dłuższy czas kredytowania sięgający 35 lat. W każdym przypadku wysokość prowizji i oprocentowania jest indywidualnie negocjowana z klientem.

Credit Agricole oferuje kredyty do 35 lat finansujący do 90% wartości nieruchomości. Bank ustalił swoją prowizję na 2%. Zaletą propozycji Credit Agricol jest możliwość skorzystania w każdym roku spłacania kredytu z jednego miesiąca wakacji kredytowych. Pozwala to kredytobiorcy na stworzenie pewnych oszczędności.

Oferta Banku Millenium pozwala połączyć zakup nieruchomości z jej remontem, gdyż bank umożliwia jednoczesne uzyskanie pieniędzy na remont zakupionego lokalu. Również w przypadku oferty Millenium Banku maksymalny czas kredytowania to 35 lat, a kwota to 90% wartości nieruchomości. Bank oferuje niską marżę już od 0,99% a prowizja wynosi 2%. Klienci mają możliwość dokonania wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Obowiązujące obecnie bardzo niskie stopy procentowe umożliwiają zaciągnięcie taniego kredytu hipotecznego, którego czas trwania może być dobrany do indywidualnych możliwości finansowych. Zróżnicowana oferta banków pozwala na dobranie odpowiedniej oferty najlepiej dopasowanej do potrzeb osoby poszukującej własnej nieruchomości.

Więcej szczegółów znajdziesz, sprawdzając porównanie kredytów hipotecznych na konta-oszczednosciowe.blogspot.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here