szkolenia UDT na wózki widłowe

Centrum Szkolenia Zawodowego kształci zawodowo. W ośrodku znajdującym się w miejscowości Krapkowice, w województwie opolskim, swoją działalność CSZ kieruje do branży przemysłowej. Kursy na wózki widłowe należą do najpopularniejszych szkoleń UDT. Rosnący rynek pracy, który oferuje stanowiska na dla osób z uprawnieniami sprawia, że praca jako operator wózka widłowego jest atrakcyjna dla pracowników. W CSZ prowadzone są szkolenia stacjonarne, zdalnie i w formie live streamingu. Wszystko po to, aby w dobie panujących warunków, zaspokoić oczekiwania kursantów i umożliwić im zdobycie nowego zawodu.

Uprawnienia na wózki widłowe do zdobycia w CSZ w Krapkowicach

Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć, zachęca uczestników do skorzystania z oferty Centrum Szkolenia Zawodowego. Kurs na wózki widłowe zakończony jest egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Placówka stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Posiadają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby przekazać ją uczestnikom szkolenia w teorii i praktyce. 

CSZ kompleksowo przygotuje Cię do opanowania praktycznych umiejętności kierowania wózkiem widłowym. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest ukończenie 18 roku życia, brak przeciwwskazań do wykonywania tego typu zajęcia i wykształcenie minimum na poziomie podstawowym. 

Kurs na wózki widłowe – program i przebieg egzaminu

Podczas szkolenia uczestnicy zostają zapoznani, m.in. z bezpieczną wymianą butli gazowej, czynnościach operatora, ogólnych wiadomościach z zakresu urządzeń transportu bliskiego i ich budowie. Dwie części egzaminu – teoretyczna i praktyczna, mają za zadanie pomóc uczestnikowi w zdobyciu wymaganych kwalifikacji. Teoria składa się z testu jednokrotnego wyboru, w którym 11 prawidłowych odpowiedzi skutkuje zaliczeniem tej części. Praktyka natomiast to już zadania na placu manewrowym. Egzaminator poprosi uczestnika o omówienie jednego z zagadnień obsługi codziennej wózka widłowego, a następnie przewiezienie palety po wyznaczonym torze. 

Jeśli chcesz zdobyć uprawnienia na wózki widłowe, zapisz się poprzez stronę internetową Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach. Więcej informacji uzyskasz pod adresem https://www.csz.com.pl/. Zapoznaj się z bogatą ofertą szkoleń z zakresu, m.in. montera izolacji przemysłowych, bezpiecznej pracy na wysokości i wielu szkoleń UDT w CSZ. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here