Nowy Rok Nowe decyzje nowe mieszkanie

Planujesz kupno nowego mieszkania, ale ciągle odwlekasz podjęcie ostatecznej decyzji. Tłumaczysz się brakiem czasu, lub wyszukujesz inne dziwne powody? Wykorzystaj zbliżający się koniec roku i podejmij właściwą decyzję i spełnij swoje marzenie o własnym mieszkaniu.

Strach ma wielkie oczy

Część osób mimo, że marzy o swoim mieszkaniu i ma wszystko co jest niezbędne do jego zakupu nie finalizuje transakcji, ponieważ się boi. Strach wynika często z faktu, że kupując mieszkanie wydajemy na nie oszczędności całego życia. Boimy się podjęcia decyzji, w obawie, że coś pójdzie nie tak. Część osób nie jest w stanie się zdecydować – albo żadne mieszkanie nie spełnia ich oczekiwań, albo podoba im się tak wiele lokali, że nie potrafią wybrać jednego.

W obu przypadkach widać brak racjonalizmu. Po pierwsze musisz dokładnie określić czego szukasz. Napisz na kartce jaki metraż cię interesuje, ilość pomieszczeń, piętro, lokalizacja i wszystko to co jest dla ciebie ważne. Gdy będziesz wiedział czego dokładnie szukasz łatwiej ci będzie określić która oferta najbliższa jest Twoim oczekiwaniom.

Jeśli chodzi o lęk przed tak dużą inwestycją – nie jest do końca uzasadniony. Dzięki zmianom w prawie inwestorzy mogą się czuć bardzo pewnie i bezpiecznie. Co oczywiście nie zwalnia ich z myślenia i sprawdzania. Grunt to wybór odpowiedniego dewelopera. Musisz znaleźć doświadczoną firmę, godną zaufania. Sprawdzić opinię o niej i realizowane inwestycje.

Jak to zrobić? Wpisz w wyszukiwarkę hasło mieszkania Rzeszów i przygotuj listę deweloperów z Twojego miasta, którzy Cię interesują. Spotkaj się z nimi, zadaj pytania, obejrzyj inwestycję na miejscu. Dopiero wtedy podejmij decyzję.

Deweloper na 5+

Na rynku jest wielu deweloperów, ale tylko niektórzy z nich są godni zaufania. Jak ich znaleźć? Przede wszystkim sprawdzaj. Weryfikuj doświadczenie i wiedzę firmy, która zbudowała twoje mieszkanie. Masz prawo mieć pytania i je zadawać. Obowiązkiem dewelopera jest na nie odpowiadać. Jeśli nie ma nic do ukrycia odpowie na każde pytanie i rozwieje wątpliwości. Sprawdź jakie inwestycje zrealizował dotychczas deweloper – to będzie jego najlepsza wizytówka.

Spółka Wikana

Mogę Ci polecić sprawdzonego, godnego zaufania dewelopera, który działa na obszarze Polski wschodniej. Mieszkania Rzeszów, Przemyśl, Lublin, Zamość – to teren działalności spółki Wikana. Firma ma ogromne doświadczenie na rynku nieruchomości, a jej realizacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here