Nowożeńcy coraz chętniej decydują się na spędzenie podróży poślubnej w egzotycznej scenerii. Wyjazd do bajkowej Tajlandii, Wietnamu, Kuby czy na Seszele to już nie tylko odległe marzenia. Młodzi stawiają na oryginalność, a rynek turystyczny chętnie im to umożliwia.

Pierwsze małżeńskie wakacje młodzi chcą spędzić w cudownym i oryginalnym miejscu, a nie w krajach zadeptanych przez turystów. Zamiast do Grecji czy Egiptu, nowożeńcy coraz chętniej wyjeżdżają w podróż poślubną na drugi koniec świata – do Afryki, Azji czy Ameryki Południowej. Odległe krainy są znakomitym miejscem na odpoczynek po weselnej wrzawie.

Egzotyczna podróż poślubna, której Ty jesteś reżyserem

Malediwy, Seszele, Karaiby, Tajlandia czy Filipiny to ulubione kierunki zakochanych. I nic dziwnego – piękna pogoda, oszałamiające widoki, klimatyczne hoteliki i piaszczyste plaże to idealna sceneria na taki wyjazd. Specjalnie dla nich powstają tzw. butikowe biura podróży, które przygotowują oferty skrojone na miarę.

Na przykład biuro Feel The Travel specjalizuje się w przygotowywaniu indywidualnych ofert wyjazdowych dla nowożeńców. Egzotyczna podróż poślubna może być zorganizowana np. w Tajlandii, na Bali, Malediwach, ale także w Kenii, na Kubie i w wielu innych krajach. Oferta kierunków jest naprawdę bogata. Biuro oferuje wyjazdy dla osób, które cenią miejsca z klimatem, a nie typowe resorty. To coś dla tych, którzy chcą poczuć autentyczną energię i magię niezapomnianych wakacji. Zwłaszcza, że podróż poślubna to jedyne takie wczasy w życiu. Zaletą biura Feel The Travel jest między innymi fakt, że polecane miejsca i atrakcje zostały przez pracowników sprawdzone osobiście i gruntownie przeanalizowane – a więc mogą je szczerze i odpowiedzialnie zarekomendować.

Ułóż wspólnie program wyjazdu, organizację zostaw innym

mauritius feelthetravel

Rozważając podróż poślubną warto zastanawiać się, czy na pewno chcemy spędzić ten czas w zatłoczonym ośrodku wypoczynkowym. Taka oferta to specyfika popularnych, „masowych” biur podróży, w której nie ma nic oryginalnego. Z kolei samodzielna organizacji wyjazdu pochłania wiele czasu i kombinowania – loty, zakwaterowanie, transfery. Po weselnej wrzawie mało kto ma ochotę na kolejne dni spędzone na nerwowym planowaniu i organizacji wyjazdu. Decydując się na powierzenie organizacji Waszego wyjazdu firmie Feel The Travel otrzymacie skrojony dokładnie pod Wasze potrzeby program podróży, a wszystkie czynności związanie z organizacją wyjazdu (między innymi kupno biletów, rezerwację noclegów, załatwienie transferów i wiz) oddacie w ręce biura.

Kiedy opadnie już weselny kurz marzycie pewnie tylko o tym, aby wyjechać na przysłowiową bezludną wyspę i oddać się słodkiemu lenistwu w otoczeniu lazurowego morza i palm. Wyjazd w egzotyczną podróż poślubną zorganizowaną przez butikowe biuro podróży będzie zatem czymś w sam raz dla was.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here