Tanie i wygodne nadawanie paczek w Inpost

0
875

Firmy kurierskie już na stałe wpasowały się w naszą codzienność. Coraz chętniej robimy zakupy w sieci lub sami sprzedajemy coś poprzez internetowe portale ogłoszeniowe. Kurierzy mają zatem pełne ręce roboty. Jedną z najpopularniejszych firm kurierskich w Polsce jest Inpost. Ciągła troska o wysoką jakość usług oraz terminowe dostawy spowodowały, że marka ta cieszy się ogromnym zaufaniem klientów.

Sam decydujesz, czy zamawiasz kuriera, czy nadajesz lub odbierasz paczkę w paczkomacie

Nadanie paczki w Inpost nie powinno nikomu sprawić trudności. Cały proces obsługi jest przyjazny dla klienta. Wszelkie procedury uproszczono do minimum. Inpost jako pierwsza w Polsce firma stworzyła sieć paczkomatów. I był to strzał w dziesiątkę. Wręcz pokochaliśmy taką usługę kurierską, która pozwala na nadanie lub odbiór paczki w czynnym przez całą dobę punkcie. Paczkomaty zostały tak zaprojektowane, aby klient poradził sobie samodzielnie. W razie ewentualnych trudności zawsze można zadzwonić na infolinię.

Oczywiście w katalogu usług Inpost jest także opcja zamówienia kuriera po odbiór paczki do domu, jak również dostarczenia przesyłki pod wskazany adres. I co ciekawe, usługę kuriera i korzystanie z paczkomatu można łączyć. Chodzi o to, że jedna osoba może nadać paczkę z domu przez kuriera do dowolnego paczkomatu i odwrotnie. To nadanie paczki może odbyć się przez paczkomat. Taka elastyczność w działaniu to domena Inpost. Z usług firmy zadowoleni są nawet najbardziej wymagający klienci. Każdy bowiem może dostosować usługę kurierską do swoich potrzeb, oczekiwań i indywidualnego rozkładu dnia.

Od czego zależy cena usługi Inpost?

Ceny przesyłek w Inpost uzależnione są od co najmniej kilku czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj wybranej usługi, czyli czy skorzystamy z nadania i odbioru paczki w paczkomacie, czy na którymś etapie będzie nam towarzyszył kurier. Kolejną kwestią jest rodzaj przesyłki. Inpost proponuje swoim klientom usługę przesyłki kopert oraz paczek. W opcji są zarówno paczki o standardowych, jak i niestandardowych wymiarach.

Koszt wysłania paczki zależy także od jej wagi oraz gabarytów. Przygotowując przesyłkę, warto dobrać odpowiednie opakowanie. Ceny w Inpost podane są bowiem w przedziałach. Na przykład pierwszy przedział kończy się na paczce o wysokości 8 cm. Dlatego jeśli możemy, to tak zapakujmy paczkę, aby nie była wyższa od 8 cm. Warto jednak podkreślić, że cena paczki o wysokości 9 cm jest wyższa o ok. złotówkę, więc nie są to znaczące kwoty.

Zamów usługę Inpost poprzez platformę logistyczną Kurierovo.pl

Godnym polecenia miejscem do zamówienia usługi kurierskiej jest platforma logistyczna Kurierovo.pl. Jest to portal, który z całą pewnością przypadnie do gustu tym osobom, którym zależy na korzystaniu z najniższych cen w połączeniu z najwyższymi standardami obsługi i oszczędnością czasu. Za pośrednictwem platformy możliwe jest nadawanie paczek w Inpost, jak również w innej firmie kurierskiej (np. DPD, DHL, Fedex, UPS). Kurierovo.pl oferuje:

  • przesyłki krajowe,
  • przesyłki lokalne,
  • przesyłki zagraniczne,
  • przesyłki pobraniowe.

Dzięki temu operatorowi logistycznemu każdy ma okazję wybrać interesującą go usługę w najkorzystniejszej cenie. Wystarczy wypełnić formularz, wpisując w niego dane na temat przesyłki (rodzaj opakowania, wagę, długość, szerokość, wysokość), a także lokalizacje nadania i odbioru paczki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here