Kult piwa rośnie z roku na rok. Coraz więcej osób zaczyna pracować na rynku piwnym i dzięki temu handel ten drastycznie rośnie. Powstają coraz nowsze marki piwa, a co za tym idzie nowe rozwiązania dotyczące butelek, smaku i wyglądu. Firmy zajmujące się sprzedażą piwa na dużą skalę muszą przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo swoich produktów. W tym celu kupuje się skrzynki plastikowe na butelki od firm wytwarzających owe produkty. W takiej skrzynce bez problemu można pomieścić nawet dwadzieścia cztery butelki piwa, nie martwiąc się o to, że przypadkiem się stłucze, a cała dostawa zostanie zniszczona. Formy oferujące tego typu usługi, to przede wszystkim firma Schoeller Allibert, która już od ponad pięćdziesięciu lat istnieje na rynku, tworząc renomę zaufanej marki.

Schoeller Allibert

Skrzynki na butelki projektowane przez tę firmę są przede wszystkim różnorakie. Każde piwo, tak jak każda butelka jest inna i potrzebuje innego zabezpieczenia. Średnica podstawy może często się różnić dlatego skrzynki na piwo jednego rodzaju mogą być całkowicie nieadekwatne do skrzynki zaprojektowanej dla innego rodzaju piwa. Na szczęście projektanci biorą pod uwagę wszystkie aspekty, dlatego w ofercie formy jest wiele różnych modeli.

Jupiler Orange Gold

Jest to nowa skrzynka, która została zaprojektowana przez firmę w 2005 roku. W innych krajach piwo to cieszy się dużą sławą, dlatego skrzynka ta również została zauważona. Jest koloru żółtego z czerwonymi wstawkami, a u dołu po prawej stronie widnieje obrazek pełnego, złocistego piwa.

Veltins

Skrzynki na piwo Veltins mieszczą dwadzieścia butelek po pół litra każda. Charakterystyczną rzeczą do skrzynki tej marki jest jej niecodzienny wygląd, ponieważ łączy ona kolor biały i zielony z brązem butelek, nadając tym ekskluzywnego wyglądu, a boki skrzynki są częściowo odkryte, czego nie możemy dostrzec w innych markach.

Franziskaner

Skrzynki tego piwa są koloru brązowego, posiadają jednak złote naklejki IML, które nadają skrzynce trójwymiarowego wyglądu, a zatem są o wiele ciekawsze dla oka klienta. Uchwyty tej skrzynki są miękkie, ułatwiają tym przenoszenie.

Beck’s

Skrzynki plastikowe na butelki piwa Beck’s są podobne do Franziskaner pod względem budowy ponieważ posiadają miękkie uchwyty i naklejkę IML, ale różni się znacząco kolorem, ponieważ jest zachowana w odcieniach zieleni i srebra.

Leffe

Skrzynki te są żółte, lekko wpadając w pomarańcz. Z zewnątrz nie wyglądają zbyt charakterystycznie, ale zachęcają swoją budową od wewnątrz ponieważ posiadają dno na nierdzewnych sprężynach, które unosi się, ułatwiając później pakowanie pustych butelek.

Radeberger

Ostatnimi skrzynkami, które oferuje ta firma są skrzynki na butelki marki Radeberger. Jest ona naprawdę ekskluzywna i nazywana niekiedy białym krukiem na rynku. Dzieje się tak ze względu na jej kolor, ponieważ wewnątrz jest czerwona, a na wierzchu czarna ze złotym napisem.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here