Krzyki nie przestają być jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic Wrocławia. Deweloperzy wciąż chętnie inwestują na tym obszarze, zwiększa się też liczba osób, które chętnie kupują tam własne nowe mieszkania. Wrocław, Krzyki to okolica, która przyciąga zarówno zwolenników spokoju, jak i tych, którym zależy na bezpośrednim sąsiedztwie wielu centrów usługowych.

Świetnie skomunikowane, nowe mieszkania – Wrocław, Krzyki

Co przyciąga nabywców do dzielnicy Krzyki? Jednym z największych atutów tej okolicy jest jej świetne skomunikowanie z innymi częściami miasta. Dojazd do ścisłego centrum poza godzinami szczytu z północy dzielnicy nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Jednocześnie, z Krzyków stosunkowo łatwo można wyjechać poza Wrocław – dużo mieszkań na sprzedaż jest położonych blisko autostrady A4 i obwodnicy miasta. Stamtąd możemy szybko dostać się m.in. na stadion i lotnisko.

Zielona dzielnica Wrocławia

Krzyki swoją popularność utrzymują również dzięki obecności wielu terenów zielonych. Nowe mieszkania często budowane są w bezpośredniej okolicy parków, których nie brakuje na tym obszarze. Często odwiedzany przez mieszkańców jest Park Południowy, zajmujący powierzchnię niemal 27 hektarów. Do odpoczynku zachęcają również Park Skowroni, Kleciński oraz Park Generała Andersa, a także liczne zielone skwery oddane do użytku mieszkańców.

Decydując się na nowe mieszkanie w tej okolicy, często możemy liczyć również na świetnie zagospodarowaną przestrzeń na osiedlach. Deweloperzy budujący na Krzykach, tacy jak np. Mój Dom S.A., zwracają dużą uwagę na to, by nowe mieszkania otoczone były doskonale zaaranżowaną przestrzenią. Na stronie internetowej dewelopera: http://www.mojdom.com.pl/krzyki,23 znajdziemy ofertę nowoczesnych inwestycji w całym mieście.

Bogata infrastruktura

Wrocław stawia na rozwój infrastruktury, co można zauważyć nie tylko w Śródmieściu, ale również na Krzykach. To tam znajdziemy najwięcej w mieście inwestycji na sprzedaż oraz punktów usługowo-handlowych. Również sieć linii tramwajowych w południowej części miasta należy do jednej z najlepiej rozwiniętych. W bliskim sąsiedztwie przystanków wciąż powstają nowe mieszkania.

Wrocław, Krzyki to dzielnica rozwijająca się w dynamicznym tempie. Większość sklepów i usług znajdziemy nie opuszczając osiedla. Dodatkowo, decydując się na nowe mieszkanie możemy mieć pewność, że wraz ze wzrostem popularności dzielnicy, jego wartość wciąż będzie utrzymywać się na wysokim poziomie. Co za tym idzie, jego sprzedaż w późniejszym czasie z pewnością nie będzie trudna. 

Co oferują nowe mieszkania na Krzykach?

Nowe inwestycje, które Wrocław prowadzi na Krzykach, świetnie sprawdzą się w przypadku młodych rodzin. Wspomniane już sąsiedztwo terenów zielonych jest idealne na codzienne spacery z dziećmi, ale też z czworonogami. Dodatkowo, osiedla często są wyciszone i mimo bliskości większych ulic, do wnętrza lokali nie dobiega hałas z zewnątrz. Wybierając nowe mieszkanie na Krzykach bez problemu znajdziemy też inwestycje w pobliżu placówek dydaktycznych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here