Polacy nadal niezbyt chętnie ubezpieczają się na życie. Co prawda wzrasta ich świadomość co do konieczności skorzystania z finansowego wsparcia dla rodziny na wypadek śmierci, jednak nadal ubezpieczenie na życie posiadają głównie kredytobiorcy z kredytem hipotecznym. Duży wpływ na taki stan ma również duży poziom skomplikowania Ogólnych warunków ubezpieczenia, jakie ubezpieczający się musi podpisać. Na tym tle wyróżnia się dobra polisa na życie w Nationale Nederlanden, która gwarantuje wypłatę wskazanej sumy ubezpieczenia wybranym osobom uposażonym.

Ubezpiecz życie z Nationale Nederlanden


Nikt nie lubi myśleć o własnej śmierci, ani tym bardziej nikt jej nie planuje, tymczasem zgon to jedno z nieuchronnych zdarzeń, jakie spotka każdego. O ile jednak nie można przewidzieć czasu własnej śmierci, to można odpowiednio wcześnie zadbać o to, aby rodzina nie musiała sięgać po dodatkowe zasoby finansowe tylko dlatego, że wraz ze śmiercią jednego z jej członków, zmieniła się kondycja finansowa firmy. Ubezpieczenia na życie w Nationale Nederlanden pozwalają na wsparcie finansowe członków rodziny, którzy otrzymają należne im świadczenie po śmierci ubezpieczonego. Warto podkreślić, że wszystkie świadczenia wypłacane z tytułu ubezpieczenia na życie, nie są dodatkowo opodatkowane, co przemawia na korzyść polisy na życie.

Dobra polisa nie tylko na życie


Choć dobra polisa na życie w Nationale Nederlanden kojarzona jest ze śmiercią ubezpieczonego, to wypłacane z tytułu takiej umowy świadczenia mogą stanowić finansowe wsparcie dla rodziny także w innych sytuacjach. Ubezpieczyciel umożliwia także wypłatę świadczeń finansowych na wypadek trwałej niezdolności do pracy czy do samodzielnego życia. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia na życie w Nationale Nederlanden, wysokość świadczenia z tytułu trwałej niezdolności do pracy może sięgać nawet 1 miliona złotych. Dla rodziny, która straciła osobę ubezpieczoną, nawet koszty pogrzebu mogą być zbyt wysokie, dlatego Nationale Nederlanden oferuje specjalne rozwiązanie w postaci świadczenia pieniężnego w wysokości 5 tysięcy złotych, wypłacanego w ciągu 24 godzin od zgłoszenia takiej potrzeby. Świadczenie to jest częścią świadczenia, jakie będzie w całości wypłacone jako świadczenie z tytułu umowy na życie.

Nie tylko życie, ale i zdrowie


Hasło: ubezpiecz życie z Nationale Nederlanden zyskuje nowy wymiar. Ubezpieczyciel nie tylko zapewnia finansową ochronę życia ubezpieczonego, ale również oferuje możliwość doubezpieczenia. W ramach jednej polisy można zatroszczyć się o wsparcie finansowe nawet dla 10 członków rodziny. Ze względu na rosnącą liczbę zachorowań na nowotwory Nationale Nederlanden wprowadziło do swojej oferty także ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór. Osoby z polisą na życie mogą również zadbać o swoje zdrowie korzystając z tego ubezpieczenia w ramach polisy dodatkowej.

Ile warte jest zdrowie? Tego tak na dobrą sprawę nie da się oszacować. Można jednak się pokusić o to, aby poprzez regularne opłacanie składek ubezpieczeniowych z tytułu ubezpieczenia na życie zapewniło członkom rodziny finansowe wsparcie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here