Wielu freelancerów zakładając działalność gospodarczą staje przed decyzją, czy wynająć biuro czy pracować w domu. Obecnie rynek pozwala połączyć te dwie opcje. Niektóre firmy wyspecjalizowały się w wynajmowaniu powierzchni biurowych na godziny lub odpłatnego udostępniania adresu oraz skrzynki pocztowej. Na co warto zwrócić uwagę wybierając wirtualne biuro?

Adres

Najlepszy jest taki, który będzie się kojarzył z prestiżowym miejscem w biznesowym biurowcu zlokalizowanym w centrum dużego miasta. Taki adres w Krakowie zapewnia firma Point Office, która oferuje wirtualne biuro, powierzchnie biurowe lub biurka na wynajem na godziny.

Sam budynek powinien być zlokalizowany w dogodnym miejscu nie tylko pod względem adresu, ale również możliwości komunikacyjnych. Ważne jest, aby można było łatwo do niego dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Istotna jest również odległość od dworca PKS lub PKP.

Godziny pracy

Możliwość elastycznego korzystania z powierzchni biurowej to ogromny plus. Firmy oferujące biura na wynajem lub biurka na godziny w Krakowie często dostosowują się do potrzeb klientów. Warto więc zwrócić uwagę na godziny pracy firmy, aby można było swobodnie i bez przeszkód korzystać z powierzchni biurowych.

Szeroka oferta firmy coworkingowej

Wynajmując wirtualne biuro można, a nawet należy oczekiwać wysokiej jakości usług. Na początku warto zwrócić uwagę na czas trwania umowy. Dobrze jest wybrać firmę, która oferuje długoterminowe usługi, gwarantujące, że w krótkim czasie nie będzie trzeba zmieniać adresu.

Ważny jest także standard budynku, w którym mieści się firma coworkingowa. Im więcej udogodnień posiada tym lepiej. Znana nazwa i nowoczesny wygląd będą dodatkowym atutem.

Kolejną istotną kwestią jest standard obsługi. Klient przychodzący na spotkanie do naszej firmy powinien zostać powitany w odpowiedni sposób przez personel firmy coworkingowej, np. ważne, aby podawano nazwę naszej firmy, a w przypadku umówionego spotkania, kierowano naszego gościa bezpośrednio do nas.

Dobry wybór

Wybierając firmę coworkingową wato zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Trafnym wyborem będzie ta firma, która zaproponuje usługi skrojone na miarę naszych potrzeb.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here