Jeśli w tym momencie, zastanawiasz się czy Sylwester w domu to dobry pomysł to odpowiedź jest tylko jedna. Oczywiście, że tak. Wystarczy odrobina błyszczących, świecących dekoracji i kilka pysznych przekąsek, by Sylwester w domu również należał do tych niezapomnianych. Zacznijmy, więc przygotowania do Sylwestra w domu!

Zadbaj o dekoracje

Dekoracje oczywiście nie są najważniejsze. Jednak kilka błyszczących i świecących elementów pozwoli Wam wprowadzić sylwestrowy klimat. Najważniejszą dekorację każdy ma – świecąca choinka zapewne nadal stoi w Waszym domu. Często w domu znajdują się również świeczniki i lampiony – one również są świetną dekoracją sylwestrową. Możesz dodatkowo rozwiesić lampki choinkowe na obrazach, lustrach, żyrandolach – dzięki nim nie będzie Ci potrzebne oświetlenie podczas imprezy sylwestrowej. Fajnym rozwiązaniem są również świecące balony, wypełnione helem, które powędrują pod sufit. Chyba wyobrażasz sobie już ten klimat?

Nie zapomnij o jedzeniu!

Dekoracje sylwestrowe oczywiście wiążą się z poniesieniem pewnych kosztów. Jeśli obawiasz się czy podołasz finansowo, możesz skorzystać z pomocy KredytOK i ich oferty na szybkie pożyczki. Pozwoli Ci ona na zakup dekoracji, które przydadzą się również w kolejnych latach, ale też pozwolą Ci zaszaleć z sylwestrowym menu. Ustalając menu na jedyną noc tego roku pamiętaj, że warto przygotować przekąski w formie łatwej do zjedzenia. Przygotowanie dań na tyle małych, by można było je zjeść na jeden kęs, będzie idealnym rozwiązaniem. Mini kanapeczki, tartaletki, koreczki, sałatki czy też inne dania w wersji mini będą strzałem w dziesiątkę. Nie zapomnij o ciepłych daniach. Powinny one być na tyle przygotowane, by nie wymagały od Ciebie ciągłego spędzania czasu w kuchni, zamiast w towarzystwie gości. Zapraszając gości na imprezę Sylwestrową do swojego domu, można zawsze podzielić się przygotowaniem menu. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie będą miały zbyt wiele czasu na przygotowanie tego wieczoru. Warto zadbać również o alkohole – może zabawa w testowanie i przygotowywanie drinków będzie świetnym pomysłem na sprawdzenie swoich umiejętności?

[Głosów:4    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here