Program Polska Bezgotówkowa gwarantuje każdemu zakwalifikowanemu przedsiębiorcy do 3 darmowych terminali płatniczych, zwolnienie z abonamentu oraz wsparcie techniczne. Dowiedz się więcej!

Terminal płatniczy bez abonamentu – jak to zrobić?
Dzięki zaangażowaniu Związku Banków Polskich, sektora publicznego, wydawców kart oraz agentów rozliczeniowych, w lipcu 2017 roku została powołana Fundacja Polska Bezgotówkowa. Kolejnym krokiem było uruchomienie programu Polska Bezgotówkowa. Jego celem jest wsparcie mikro i małych przedsiębiorców, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie przyjmowali transakcji bezgotówkowych (karta płatnicza, telefon) w swoim punkcie handlowo-usługowym lub otwierają zupełnie nowy biznes. Program ma ułatwić im dostęp do terminali płatniczych oraz odciążyć z płatności związanych z abonamentem. Terminal karty płatniczej to dziś nieodzowna część zakupów (a dokładnie płatności), niestety wciąż sporo placówek nie jest w ich posiadaniu, tym samym ograniczając metody płatności dla swoich klientów (brak płatności bezgotówkowych może nawet skutkować rezygnacją z zakupu). Niestety spora część przedsiębiorców nie oferujących tej formy płatności (pomimo ich rosnącej popularności – według najnowszych badań, 6 na 10 respondentów wybiera jako preferowaną metodę płatności wersję bezgotówkową), robi to ze względu na obawę związaną z kosztami związanymi z zakupem sprzętu oraz abonamentem. Na szczęście teraz terminal płatniczy bez abonamentu jest dostępny. Jak go zdobyć?

Terminal za 0 zł – wystarczy kilka kroków
Aby wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa wystarczy przejść krótki i prosty proces kwalifikacji. Jak zdobyć terminal za 0 zł w czterech krokach?

– wybierasz jeden z dwóch dostępnych modeli terminala płatniczego (terminal standardowy oraz terminal smart D220)
– wypełniasz dedykowany wniosek, podając podstawowe informacje dotyczące firmy
– fundacja przeprowadza weryfikację
– otrzymujesz informację o decyzji i w przypadku pozytywnej, otrzymujesz przesyłkę

Dzięki eService (partner Fundacji Polska Bezgotówkowa) może liczyć na m.in.:
– do 3 darmowych terminali płatniczych (terminal płatniczy bez abonamentu, terminal za 0 zł)
– nie płacisz prowizji od płatności Visa, Mastercard, BLIK przez 12 miesięcy
– możesz liczyć na wsparcie techniczne

Zainteresowany? Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty w ramach programu Polska Bezgotówkowa sprawdź stronę https://bezgotowki.pl/oferta/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here