Walutomat jest pierwszym w Polsce kantorem internetowym, który pozwala na tak zwaną społeczną wymianę walut. Polega ona na handlu walutami pomiędzy poszczególnymi użytkownikami serwisu. Umożliwia to zakup waluty po bardzo korzystnym kursie albo sprzedaż waluty po równie atrakcyjnym kursie wymiany. Dzięki temu, że na platformie zarejestrowanych jest obecnie ponad 200 000 użytkowników, raczej nie ma problemu ze znalezieniem transakcji, która spełni nasze oczekiwania. Póki co kantor oferuje handel złotówkami, euro, frankami szwajcarskimi, dolarami amerykańskimi oraz funtami brytyjskimi.

Dlaczego warto skorzystać z kantoru walutomat?

Najważniejszą zaletą tego kantoru internetowego jest obsługa płatności właściwie we wszystkich bankach w Polsce. Przelewy realizowane na rachunki, w których konto posiada serwis walutomat.pl są bezpłatne. Płatność realizowana jest od ręki w dni robocze, natomiast w nocy oraz w weekendy i święta płatność wychodzi następnego dnia roboczego.

Opłaty i prowizje

Serwis walutomat.pl nie pobiera opłat od użytkowników za założenie i prowadzenie konta. Jedyna prowizja, jaką nalicza sobie walutomat dotyczy wartości realizowanych transakcji. Od każdej wymiany platforma zabiera 0.2% jej wartości. W przypadku częstego korzystania z walutomat.pl, prowizja może nieco zmaleć.

Internetowe Kantory

Strona internetowa kantoru jest szyfrowana, a każda transakcja potwierdzana jest kodem sms-owym. Pozwala to na zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom na zdecydowanie najwyższym poziomie.

Więcej o wymianie walut przeczytasz pod tym adresem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here