Malownicza część stolicy – Praga – z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród osób chcących uwić sobie gniazdko w Warszawie. Potrzeba ta zostaje spełniona z ramienia inwestorów i deweloperów, którzy zakasują rękawy, by móc zaoferować potencjalnym nabywcom naprawdę interesujące mieszkania. Zaskakująca jednak najbardziej jest ich różnorodność – można przebierać zarówno w nowoczesnych apartamentach, jak i ekskluzywnych kamienicach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Warszawska Praga – północna część najbardziej atrakcyjna?

Jeśli chodzi o konkretne lokalizacje w tym miejscu, nie da się ukryć, iż Północna Praga jest miejscem najbardziej pożądanym na rynku nieruchomości, co odzwierciedlają wysokie ceny mieszkań. Niemniej jednak, nie zniechęcają przyszłych mieszkańców – do czego przyczynia się fakt, z jak bardzo atrakcyjną okolicą mamy do czynienia.

Mieszkając w północnej części Pragi ma się w sąsiedztwie m.in.:

  • Dworzec Wileński z galerią handlową,
  • kino Praha,
  • Stadion Narodowy.

Dobry dojazd, świetna komunikacja, szkoły na wysokim poziomie – jak również inne liczne atrakcje sprawiają, iż wzrost zainteresowania mieszkaniem w tej lokalizacji jest całkowicie zrozumiały. Jak jednak, z tej feerii możliwości wybrać najlepsze dla siebie metry kwadratowe? Inwestorzy znaleźli sposób!

Praskie kamienice w nowej odsłonie

 Praga – Pragą, ale przestrzeń ma ograniczoną. Stąd fantastycznym pomysłem było odnowienie zabytkowych, jakże pięknie zlokalizowanych i zachwycających architekturą miejsc. Dzisiaj owe odnowione kamienice na Pradze niczym lep na muchy osoby przyciągają, które chcą znaleźć swoje miejsce na ziemi w tak dobrej lokalizacji i przyjemnych warunkach – na naprawdę wysokim poziomie.

Nowe oblicze Pragi zachwyca – na zaciekawionych mieszkaniem tam nabywców czekają przepiękne historyczne budynki zapewniające dostęp do wszelkich wygód i dóbr. Najlepiej jednak zerknąć na te zachwycające inwestycje: praskiekamienice.pl. Zdjęcia z serii „przed i po” naprawdę robią wrażenie i nawet, jeśli ktoś nie planował jeszcze zamieszkać w tej części Warszawy, to z pewnością po przejrzeniu kilku takich realizacji będzie co najmniej mocno kuszony by pójść właśnie w tę, a nie inną stronę.

Całe szczęście, miejsca jeszcze są – choć trzeba przyznać, że rezerwacje pojawiają się każdego dnia. Być może więc właśnie teraz jest najlepszy moment na to, by przyjrzeć się tym zjawiskowym lokalizacjom i znaleźć swoje miejsce na warszawskiej Pradze – zanim ktoś zrobi to bez mrugnięcia okiem i zdecydowanie wcześniej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here