Inwestowanie na rynku kryptowalut nie polega jedynie na ich kupnie i sprzedaży. Kryptowalutami można także płacić. Do tego celu będzie nam jednak potrzeby portfel online. Jeśli walutą, w którą inwestujemy jest bitcoin najlepiej będzie skorzystać właśnie z portfela bitcoin.

Jak wybrać portfel do bitcoina?

W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak założyć portfel bitcoin online Co ważne, obsługa portfela bitcoin jest niezwykle prosta i każdy sobie z nią z pewnością poradzi. Z portfela można korzystać na wielu urządzeniach, zarówno na komputerze jak i na telefonie. Jedną z popularnych firm oferujących założenie portfela bitcoin jest Blockchian.

Założenie konta na tej platformie nie powinno nikomu sprawić problemu. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Podajemy w nim hasło oraz swój adres e-mail. Na koniec wystarczy kliknąć przycisk „zatwierdź”. Na nasze konto mailowe otrzymamy maila z linkiem aktywacyjnym. Należy kliknąć w link, aby zakończyć rejestrację pozytywnie. Co ważne, w mailu otrzymamy także identyfikator konta. Jest to login służący do zalogowania się do konta.

Sam proces przelania i otrzymania bitcoinów także jest prosty. Wystarczy wybrać w menu jedną z opcji – „otrzymaj” lub „wyślij”. Jeśli chcemy przesłać bitcoiny wypełnić należy odpowiedni formularz. Podajemy w nim adres odbiorcy oraz kwotę przelewu. Od razu otrzymamy także informację o wysokości prowizji za przelew.

Proces otrzymywania bitcoinów wygląda podobnie. Po kliknięciu opcji „otrzymaj” zobaczyć adres swojego konta. Należy go skopiować i przesłać osobie, która ma dokonać wpłaty. Pamiętać należy, że za każdy razem adres jest inny. Dlatego przy każdej wpłacie należy go dokładnie skopiować.

Oprócz bitcoinów portfel Blockchain obsługuje także inne waluty. Należą do nich ethereum oraz bitcoin cash. Jest to idealne rozwiązanie dla osób początkujących. Jeśli zatem zaczynasz dopiero swoją przygodę w świecie kryptowalut najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystać właśnie z portfela online Blockchain.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here