Słuchanie muzyki ze smartfona

Chyba każdy tak ma – wystarczy usłyszeć gdzieś przypadkowo w radiu hit z dawnych lat, by nucić go pod nosem przez resztę dnia i mieć w głowie tylko to, aby odpalić Internet, wyszukać ten kawałek i odsłuchać go w komfortowych warunkach. A gdy już to zrobimy, przychodzą kolejne i kolejne kawałki, które sobie przypominamy i które pozwalają wrócić do sentymentalnych czasów.

Muzyka, wspominki, sentymenty…

Najczęściej muzyka kojarzy nam się z jakimś konkretnym okresem w życiu – pierwszymi wakacjami bez rodziców, pracą w restauracji, w której w radiu wciąż było słychać wakacyjny hicior, z ulubionymi płytami kupowanymi za ciężko zarobione pieniądze… Niektóre piosenki po prostu wpływają na nasz dobry nastrój, łagodząc go i wyciszając. Inne wręcz odwrotnie – dodają energii (niektórzy twierdzą, że takie kawałki są najlepsze do sprzątania!). Jeszcze inne pozwalają się wykrzyczeć podczas stania w korku na ulicy. Tak czy siak – muzyka jest nam potrzebna, a do jej odtwarzania przyda się dobry iPhone lub zielony Samsung Galaxy S10e 128 GB. Jakość muzyki odtwarzanej na smartfonach jest obecnie bez zarzutu, tak że spokojnie można sobie pogratulować wyboru takiego sprzętu do jej słuchania. Wystarczy odpalić odpowiednią aplikację, znaleźć swoją playlistę w Internecie czy zgrać sobie na smartfona ulubione piosenki, załączyć dobre słuchawki i… słuchać!

Muzyka idealna na różne okazje

Jest wiele okazji, w których smartfon SM-G970FZGDXEO doskonale sprawdzi się jako przenośny odtwarzacz. W zasadzie odkąd wprowadzono na rynek dobre smartfony, skończyła się era discmanów oraz odtwarzaczy mp3 i mp4. A w jakich sytuacjach zielony Samsung Galaxy S10e 128 GB okaże się niezastąpiony? Na pewno podczas biegania lub wizyty na siłowni. Wyciskając z siebie siódme poty, należy mieć przy sobie dobrą playlistę. Pozwala ona odprężyć się i nie myśleć o zmęczeniu mięśni, a przede wszystkim – wycisza myśli, które w takich sytuacjach zapętlają się niebezpiecznie. Słuchamy muzyki również podczas sprzątania, które staje się dzięki temu przyjemniejsze, podczas wykonywania mechanicznych czynności lub w aucie, by zabić nudę. Robimy to też na plaży, w wannie, podczas jazdy autobusem… SM-G970FZGDXEO jako odtwarzacz muzyki może znaleźć zastosowanie niemal wszędzie!

A co na to Twoja bateria?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, producenci takich sprzętów jak Apple, Samsung, Huawei czy Xiaomi tworzą coraz to nowsze modele smartfonów, jak choćby SM-G970FZGDXEO. Celem tych unowocześnień jest minimalizowanie poboru energii podczas słuchania długich muzycznych playlist. Aby smartfon zużywał jak najmniej energii w trakcie odtwarzania, warto wyłączyć inne aplikacje działające w tle oraz dobrze go przedtem naładować. W sprzętach nowej generacji możliwe jest wielogodzinne zapętlanie muzyki bez większej szkody dla zużycia baterii! Dlatego jeśli jesteś fanem muzyki i lubisz ją mieć zawsze przy sobie, koniecznie pomyśl o dobrym, dopasowanym do Twoich potrzeb smartfonie, którego bateria starcza na długi czas, a pamięć – na długie playlisty!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here